Kurumsal – dry-park

Türkiye’de sektöründe öncü olmayı amaçlayan DRY PARK, gelişime açık yönetim biçimine sahip olmakla birlikte; müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve takdir edilen bir marka olma özelliğini hedeflemektedir. DRY PARK’ın bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

Dry Park bir Ayyıldız A.Ş. iştirakidir. Ayyıldız A.Ş. yatırım yaptığı tüm alanlarda olduğu gibi kuru temizleme
sektöründe de yeni bir ses, yeni bir nefes olmak için yola çıkmıştır.
Günümüzde artan iş gücü sebebiyle sektörde oluşan fırsat ve gelişime katkı sağlamak için kullandığı en son
teknoloji ile kıyafetlerinde bir dili olduğunu düşünüp, onların dili ile size en iyi hizmeti verme amacı
taşımaktadır. İst Marina Kartal’da ilk şubemizi açmış olup, Türkiye’nin en gözde lokasyonlarında size hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Uzun vade de ise markamızı ve iş bilgimizi tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz. Niyetimiz, Ayyıldız A.Ş. olarak hoş
bir seda bırakmak.

Ayyıldız olarak; onurumuzu, gururumuzu, kendimize olan saygımızı herşeyin üstünde tutarız. İş yaşamımızın temelini iş âhlakımız oluşturur. Yönetim anlayışımız insana dayanır. Her bir Ayyıldız, kendisini etkileyen her konuda kendini ifade etmeye ve bilgi edinmeye sahiptir. Kişisel yeteneklerimizin son limitlerine kadar kullanmayı, kendimizi geliştirmeyi görev biliriz. Kalite yaşam biçimimizdir. Yaptığımız her iş, ürettiğimiz her ürün, sunduğumuz her hizmet, sağladığımız her fayda en üst seviye kalite hedefimizdir. Müşteri kalite hedefimizin odak noktasıdır. Global değişime açık, lider girişimci ruhunu içimizde taşırız. Tüm markalarımızda yenilikleri hedefleriz. Topluma, çevreye ve tüm canlılara saygımızın bir sonucu olarak toplumsal ve yaşamsal her alanda hizmet veririz. Katılımcı yönetimimizin bize verdiği sorumlulukla, tüm gücümüzü ve enerjimizi işletmemizin amacı ve hedefleri doğrultusunda kullanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına uymayı, önce müşterilerimiz sonra da çalışanlar olarak birbirimize olan sevgimiz ve saygımız iş hayatımızın gereği olarak bakarız.

Lütfen özgeçimişinizi (CV) Word veya PDF olarak yükleyiniz